Kamenictví GAMAR

Vítejte na stránkách firmy Kamenictví GAMAR, která Vám od roku 2002 nabízí kompletní služby v oboru kamenictví a restaurování.

 

Za dobu svého působení na trhu, od nelehkých začátků jsme se staly  firmou, která si za dobu své působnosti dokázala  vydobýt pevné postavení na trhu a to zásluhou jak vytvořením zodpovědného a čestného jednání  ke svým dodavatelům, tak především dodržováním svých závazků a vstřícného přístupu  ke svým zákazníkům.

 

V naší nabídce momentálně disponujeme  materiály de facto ze všech světových lomů, tak i nejkvalitnější  českou žulou známou jako Mrákotínská žula.

 

Hlavní náplní naší činnosti je výroba pomníků, dále vyrábíme kuchyňské a koupelnové desky, obklady krbů, ale také parapety, schody a jiné části z přírodního kamene.

Specializujeme se na restaurování pískovce a renovaci starých kamenných prvků.

Provádíme sekání a obnovu nápisů.

Zajišťujem výrobu porcelánových fotografií a dodáváme různé okrasné kameny, drtě a veškeré náhrobní doplňky.

 

Naší velkou předností je profesionalita i dlouholetá zkušenost, která se opírá o zkušenosti starých kamenických mistrů, a proto se náš vyškolený personál s veškerou pečlivostí postará o co nejrychlejší a nejefektivnější řešení Vaší zakázky.

Nový, nebo renovaci pomníku zhotovíme dle Vašeho přání a  finančích možností.

ZDARMA poskytujeme odbornou konzultaci, cenovou nabídku a konečné zaměření zakázky.

Průběžně nabízíme NOVÉ materiály, tvary nápisových desek a doplňky.

Neustálým zkvalitňováním našich služeb je důkazem toho, že získáváme stále větší množství spokojených zákazníků, čehož si nesmírně vážíme.

 

Věřím, že na našich stránkách naleznete informace, které hledáte a v případě, že se rozhodnete pro spolupráci s námi, naše produkty plně naplní Vaše očekávání.

 

Martin Gál

 

P O M N Í K Y I N T E R I É R Y P A M Á T N Í K Y

© Kamenictví Gamar